Dalyvavimas Europos Sąjungos remiamame projekte

 

 

 

UAB "Vielaris" dalyvauja ES remiame projekte " Naujos galimybės" , smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas. 
 
Projektas "UAB Vielaris naujų eksporto rinkų paieška bei esamų eksporto rinkų plėtra" pasirinktas todėl, kad įmonė rinkai tiekia aukštos kokybės parketą, tad siekiant išlaikyti aukštą produkcijos lygį, pasisemti naujų parketo rinkos tendencijų/idėjų, konkuruoti tarptautiniu mastu bei žinoma, surasti užsienio šalių klientų ar žaliavų tiekėjų buvo nuspręsta per keletą ateinančių metų skirti daug dėmesio dalyvavimui užsienio parodose. Projekto tikslas yra dalyvauti 6-iose užsienyje vykstančiose parodose. Parodos atsirinktos labai kruopščiai, įvertinus atitinkamos parodos rodiklius (dalyvių ir lankytojų skaičius, dalyvaujančios konkrečios įmonės, kiek metų parodos vyksta, kokie seminarai ir forumai jose organizuojami) bei rinkos plėtros potencialą atitinkamose šalyse.
 
Atsižvelgiant į tai, kad įmonės veiklos sritis yra parketo gamyba, skiriamas didelis dėmesys pasiruošimui parodoms, stendo apipavidalinimui, ekspozicijos parinkimui bei darbuotojų parengimui. Tikimasi, kad dalyvavimas užsienio dizaino parodose ne tik prisidės prie įmonės eksporto rodiklių augimo, tačiau ir inspiruos pačią produkcijos gamybą, padės pasisemti inovativių idėjų ir dizaino sprendimų.
 
Šiuo metu yra sudalyvauta 5 parodose, kuriose įmonės gaminama produkcija sulaukė susidomėjimo iš architektų studijų ir interjerų salonų, statybinių kompanijų bei didmenine prekyba užsiimančių įmonių. Parodų metu įmonės atstovai susitiko su daugybe kompanijų ir pradėjo derybas dėl galimo bendradarbiavimo. UAB “Vielaris” gaminiai buvo labai gerai įvertinti, nusiųsti pavyzdžiai praėjo kokybės testus, o šiuo metu yra ruošiamos sutartys, baigiamos derinti sąlygos atstovavimui ir pardavimams.
 
UAB “Vielaris” džiaugiasi, kad pasinaudojus Europos regioninės plėtros fondo lėšomis, galės ženkliai padidinti eksportuojamos produkcijos apimtis ir sukurti naujų darbo vietų.
 
smart foreash