Parketo projektavimas ir gamyba

 

UAB“ Vielaris“ gamina tradicinį skydinį parketą.

Didžioji dalis mūsų parketo skydų yra gaminama iš medžio masyvo, visos detalės yra jungiamos tarpusavyje naudojant „ fetras“ir suklijuojamos presuose. Naudojame virš dvidešimt medienos rūšių.

Tradicinis skydinis parketas, gali būti, paprastų geometrinių formų raštų, tiek naudojant vieną, tiek kelias medienos rūšis.Teisingai parinkus medienos tekstūrą, parketo raštai skyde puikiai matomi net ir naudojant vieną medienos rūšį.

Skydinių parketų raštų įvairovė yra didžiulė iki labai smulkių ir sudėtingų.

Patys sudėtingiausi raštai gaminami jungiant kreivalinijines detales. Išskirtinis, mūsų gaminamų, skydinių parketų bruožas yra tas, kad detalės, nesvarbu kokio dydžio ir sudėtingumo, jungiamos per visą skydo storį (15-20mm.) . Šis tradicinis gamybos būdas garantuoja parketo skydų ilgaamžiškumą.

Šildomoms grindims gaminame dvisluoksnius parketo skydus, bet ir juose detalės taip pat jungiamos visu skydo storiu.

UAB "Vielaris" kuria, projektuoja ir gamina ne tik tradicinius medinius skydus, bet ir modernias, šiuolaikines grindų paneles. Komponuojame medį, metalą, akmenį.

Parketo skydai yra lakuoti arba alyvuoti, paruošti kloti. Jie gali būti tonuoti pasirinkta spalva, ar dirbtinai pasendinti, naudojant įvairias sendinimo technikas.

 

UAB „Vielaris“ atlikti darbai:

LR Prezidentūroje, Baltarusijos, Kazachstano, Italijos, Suomijos ambasadose, taip pat keliuose muziejuose ir bankų biuruose Vilniuje, daugelyje liukso klases prekybos salonu, įmonių ofisu ir apartamentų Maskvoje, Sankt Peterburge, Londone, Osle, Berlyne, Baden-Badene, Ženevoje, Rygoje, Astanoje, Alma-Atoje .

 
smart foreash