Parketo projektavimas ir gamyba

 
UAB“ Vielaris“ kuria ir gamina tradicinį bei modernų skydinį parketą jau daugiau kaip 26 metus.
Nuo 1992 metų užsiimdami senovinių parketų restauracija ir atkūrimu pagal išlikusius fragmentus įgijome neįkainojamos patirties ir išsiugdėme įgūdusius medžio darbų meistrus.
Restauruodami senovinius parketus mes mokomės iš senųjų meistrų ir šią patirtį pritaikome gamindami išskirtinius skydinius parketus, žinoma, panaudodami šiuolaikines technologijas ir medžiagas.Daugumą darbų iki šiol atliekame rankomis.
Mūsų specializacija-gamyba pagal individualius užsakymus ir naujų modernių panelių bei raštų kūryba bei gamyba. Gamindami grindis jungiame medį, metalą ir akmenį, kurie reikalauja ypač specializuotų žinių ir patirties.

 

 UAB “Vielaris”  produkcija eksportuojama į Angliją, Prancūziją, Jungtinius Arabų Emiratus, Kiniją.  Ji yra vertinama pasaulinių architektų studijų ir interjerų salonų, statybinių kompanijų bei didmenine prekyba užsiimančių įmonių. 

 

UAB „Vielaris“ atlikti darbai:

LR Prezidentūroje, Baltarusijos, Kazachstano, Italijos, Suomijos ambasadose, taip pat keliuose muziejuose ir bankų biuruose Vilniuje, daugelyje liukso klases prekybos salonu, įmonių ofisu ir apartamentų Maskvoje, Sankt Peterburge, Londone, Osle, Berlyne, Baden-Badene, Ženevoje, Rygoje, Astanoje, Alma-Atoje .

 
smart foreash